Суспільство

У Харкові легендарний в'язень Освенціма провчив любителя Путіна

2017-07-09 23:45:33 0

 

Колишній ув'язнений концентраційного табору Освенцім, 92-річний професор Української інженерно-педагогічної академії Ігор Малицький провчив сепаратиста, що ображав Україну і українців в одному з харківських закладів.

Історію про це сам Малицький розповів на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами професора, інцидент стався 7 липня. За його столик в буфеті підсів чоловік 40-45 років, який представився офіцером.

«Мабуть, хотів отримати підтримку своєму вислову:«Україна - це не держава, а українці - г*вно, Путін вас переб'є, Путін велика людина і тому подібне», - розповів легендарний в'язень Освенціма.

Неможучи спокійно миритися з тим, що відбувається, Малицький взяв в руки мобільний телефон і зімітував розмову: «Товариш полковник, надішліть наряд туди-то і туди-то, треба тут одному путінця надерти ж*пу, вивезти за кордон і викинути його там. Нехай цілує зад своєму кумиру. Сюди три хвилини ходу. Добре чекаю".

Після цього, за словами професора, сепаратист вибіг з приміщення як ошпарений, ударившись головою об двері.

Вчинок Малицького захопив його друзів і передплатників. Користувачі мережі подякували колишнього в'язня концтаборів і побажали йому здоров'я і довгих років життя.

 

 

 

 

 

Джерело: http://politolog.net

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?