Суспільство

У Косові відбулося заняття в школі майбутнього пенсіонера

2018-06-10 16:10:08 0

 

Днями  в Косівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося чергове заняття в школі майбутнього пенсіонера, яке проводила заступник начальника Косівського відділу обслуговування громадян Галина Крутофіст.

 Про це повідомляє Бартка з посиланням на Косівське ОУ ПФУ.

Галина Федорівна надала консультації учасникам заняття з питань пенсійного законодавства, призначення пенсії за віком, встановлення надбавок, підвищень та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, проаналізовано правильність записів в трудових книжках.

Про реєстрацію на Веб-порталі Пенсійного фонду України, які послуги надаються, як отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) розповів присутнім Юрій Бейсюк, заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації. Теми виступів Наталії Джуряк , Мирослави Третяк, головних спеціалістів фінансово-економічного відділу  стосувалися легальної зайнятості, виплати заробітної плати не менше прийнятих соціальних стандартів, а завершення заходу було надано вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Роздано буклети та листівки 15 учасникам даного заходу із зазначених вище питань.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?