Суспільство

У Косові відбувся захід «Твій орієнтир у світі професій»

2019-02-10 19:14:03 0

 

В приміщенні Косівської райдержадміністрації відбувся захід “Твій орієнтир у світі професій” для дітей з інвалідністю, випускників шкіл району. Даний захід організовано з метою  вивчення інтересів дітей та молоді з інвалідністю з числа учнів випускних класів шкіл району, сприяння їхньої професійної орієнтації та зайнятості. Організаторами даного заходу виступив Косівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Про це повідомляє Відділ організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату Косівської РДА Івано-Франківської області.

До заходу були залучені  суб'єкти із  соціальної роботи: головний спеціаліст відділу освіти Косівської РДА Р.П.Угляр, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ю.М. Думенчук, начальник відділу персоніфікованого обліку та забезпечення пільгових категорій населення УПСЗН О.А.Нестерук, начальник відділу обслуговування Косівського об'єднаного управління пенсійного фонду України Івано-Франківської області О.Я.Ганцяк.

В ході зустрічі, дітям з інвалідністю, випускникам шкіл надано інформацію про навчальні заклади, перелік спеціальностей, ознайомлено  з їхніми правами щодо вступу,  подальшого забезпечення працею та пільг. Наголошено про важливість правильності вибору професії. Надано рекомендації як визначити професійні інтереси і схильності, правильно оцінити свої професійні якості (здоров'я, здібності, можливості), які професії є актуальними.

Проведення даного заходу є надзвичайно важливим для дітей випускників шкіл, адже перед ними важливий вибір майбутнього, від якого залежить щастя в житті. Найважливіше, щоб дитина зробила правильний вибір, який відповідатиме їхньому внутрішньому стану, покликанню.

По завершені заходу усі учасники отримали подарунки канцтоварами.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?