Суспільство

У Надвірнянському районі кілька шкіл призупинили навчання через спалах кору

2018-10-10 20:43:08 0

 

На Прикарпатті кілька шкіл пішли на позапланові канікули через збільшення кількості хворих на кір.

Зокрема, у Надвірнянському районі  перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук провів позачергове засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із ускладненням епідемічної ситуації в закладах освіти  району щодо захворюваності на кір, інформує Надвірнянська РДА

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія вирішила проблеми  через ускладнення епідемічної ситуації в закладах освіти Надвірнянського району (Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст.). З метою недопущення збільшення кількості захворювання  серед учнів шкіл комісія вирішила призупинити навчання Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Верхньомайданської ЗОШ І-ІІІ ст. з 9 жовтня по 12 жовтня та зробити зміни до структури навчального року щодо перенесення осінніх канікул.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?