Суспільство

У прикарпатській поліції підвели підсумки за перше півріччя 2018 року

2018-07-12 12:59:34 0

 

Виїзна колегія на якій обговорили результати оперативно-службової діяльності відомства впродовж 1-го півріччя поточного року відбулася у Коломийському відділі поліції під головуванням начальника Головного управління Нацполіції в Івано-франківській області полковника поліції Володимира Голубоша.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Колегія відбулася за участю керівництва, начальників галузевих служб та територіальних підрозділів ГУНП в області. Про результати основних напрямків діяльності заслухали доповіді заступника (т.в.о. заступників) начальника по напрямку слідства – Ігоря Максиміва, блоку діяльності підрозділів кримінальної поліції Ігоря Мартищука та превентивної діяльності – Олега Йосипіва. Крім результатів діяльності доповідачі вказали на проблемні питання та прорахунки у роботі за вказаними напрямками. Тож, відповідно, заслухали звіти окремих керівників територіальних підрозділів, де є недоліки в роботі.

На колегії заслухано доповідь заступника начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в області Сергія Берладіна: «Про стан дотримання працівниками органів та підрозділів ГУНП антикорупційного законодавства, дисципліни і законності, транспортної дисципліни».

Крім того, обговорили питання скарг від громадян на поліцейських, вивчили їх проблематику та вжили заходів реагування до відповідальних осіб.

Перед присутніми також виступив начальник управління внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області Роман Яцків. Він звернув увагу на необхідності дотримання дисципліни і законності працівниками поліції під час виконання службових обов’язків та довів особливості декларування працівників, які повинні подати декларації при звільненні зі служби чи зміни у майновому стані.

Заслухавши доповіді із зазначенням недоліків, начальник обласної поліції Володимир Голубош суворо вказав керівникам на допущені прорахунки.

"Ми сьогодні обговорили проблеми кожного підрозділу зокрема і окремих працівників. Чітко вказали на те, кому, чого і скільки не вистачає, щоб робота у підрозділі проводилася на належному рівні. Ви, як керівники, маєте організувати роботу поліції як щодо виконання функціональних обов'язків у забезпеченні конституційних прав громадян так і піклуватися про особовий склад поліції як у покращенні матеріально-технічного забезпечення підрозділу так і дбати про особисту безпеку підлеглих. Якщо ви з цими обов'язками не справляєтеся і є нарікання на вас з боку громадян чи працівників, то ви не на своєму місці", - зазначив очільник поліції Івано-Франківщини.

Підсумовуючи результати роботи за перше півріччя, керівник поліції вказав на пріоритетні напрямки у подальшій діяльності, акцентував увагу на нових підходах до роботи, а також попередив про кадрові зміни у разі не вжиття заходів з виправлення ситуації.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів