Суспільство

У різдвяному посланні Папа Римський побажав Україні миру та закликав країни до єднання

2020-12-25 16:03:33 0

 

Папа Римський Франциск, сьогодні, 25 грудня, виступив із різдвяним послання, у якому згадав про Україну, яка прагне миру.

Про це повідомили в українській службі “Радіо Ватикану”, інформує UATV.

“Нехай же Син Всевишнього підтримає зусилля міжнародної спільноти та залучених країн у дотриманні припинення вогню в Нагірному Карабасі, як також у східних регіонах України, та сприянні діалогові, як єдиному шляху, що веде до миру та примирення”, – сказав Папа.

У зв’язку із карантином площа Святого Петра, на якій щороку збиралися десятки тисяч вірян, нині була порожньою. Цьогорічне послання понтифік виголосив із Залу благословень.

“У цей історичний момент, позначений екологічною кризою та серйозними порушеннями економічної та соціальної рівноваги, загостреними пандемією коронавірусу, ми більше, ніж будь-коли раніше, потребуємо братерства, – наголосив Папа Франциск. – І Бог пропонує його нам, даруючи Свого Сина Ісуса: не братерство, побудоване з гарних слів, абстрактних ідеалів, розпливчатих почуттів… Ні. Але братерство, що ґрунтується на дійсній любові… І це стосується також стосунків між народами та країнами”.

У посланні Папи також йшлося про відкриття вакцин від короновірусу, назвавши цю подію “проблиском надії у період непевності”.

Теги

Опитування

Немає відкритих опитувань