Суспільство

У Снятині обговорили перспективний план регіонального розвитку

2018-12-05 13:00:41 0

 

Днями відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку. Захід відбувся за участю заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Кобилянського, голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, голови асоціації сільських та міського голів Снятинського району Івана Рурика, а також депутатів обласної та районної рад, міського, сільських голів, голови ОТГ, керівників підприємств, установ та організацій району, освітян, медиків, представників бізнесу, інформує Івано-Франківська ОДА.

На порядок денний засідання було винесено питання про підведення підсумків роботи за 2016-2018 роки, про що доповідав голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський. Він акцентував увагу на тому, що протягом даного періоду разом із місцевими органами виконавчої влади проводилася цілеспрямована робота, направлена на стабілізацію економіки  та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району. Даний період характеризується збереженням і закріпленням позитивних результатів  розвитку економіки району, про що свідчать підсумки комплексної оцінки соціально-економічного розвитку. Також з даного питання виступили заступник голови районної ради П. Маліборський, голова Вовчківської сільської ради, голова асоціації сільських та міського голів Снятинського району І. Рурик, начальник фінансового управління РДА А. Позичайло. Іван Рурик у своїй промові додав, що для сільських голів найважливішим питанням є розгляд перспективного плану розвитку Снятинського району на 2019-2021 роки. Адже цей документ закладає фундамент співпраці керівництва району з громадами.

По другому питанні із внесенням пропозицій до перспективного плану розвитку Снятинщини на 2019-2021 роки, зокрема в сферах охорони здоров’я, освіти, культури, агропромислового розвитку виступили начальники управлінь та відділів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Доповідаючі члени ради з метою формування єдиної стратегії розвитку Снятинщини в рамках реформи децентралізації, розроблення Перспективного плану регіонального розвитку Івано-Франківської області на 2019 – 2021 роки, обговорили перспективи розвитку у розрізі району, підсумували попередньо проведену роботу із впровадження інвестиційних проектів, визначилися із запланованими до реалізації проектами  та ініціативами на найближчі роки.

На завершення заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський підвів підсумки засідання, вказавши на основних досягненнях та перетвореннях, які відбулися, а також і проблеми, які необхідно вирішувати.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?