Суспільство

У Верховині пройшла патріотична акція «Велика Українська хода»

2018-02-14 18:27:51 0

 

Сьогодні на Співочому полі селища Верховина, відбулась Всеукраїнська акція «Велика Українська хода»,  присвячена Героям Революції Гідності та АТО. Десятки верховинців і дорослі і школярі зібрались аби вшанувати загиблих учасників АТО та Героїв Майдану.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Верховинську РДА.
Організатором акції є учасниці Революції гідності, волонтери Катерина Валевська та Оксана Герасименко, завдяки яким акція уже відбулася у понад 700 містах України. В акції взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Шкіндюк, представники підприємств, установ та організацій, громадськість. До слова було запрошено керівництво району. Олег Валерійович звернувся до присутніх, закликаючи шанувати волонтерський труд та непереоціненне значення тих, хто гідно захищав та захищає від ворога Батьківщину і кожного з нас. 

Акція шириться  країною, об’єднуючи не лише прапори наших регіонів, але й серця, душі й думки людей. До численної колекції прапорів урочисто приєднали і стяг із Верховинщини з підписами та добрими побажаннями від жителів нашої громади військовим.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів