Суспільство

Українцям нагадують про перехід на зимовий час 2018

2018-10-21 13:57:36 0

 

Вже 28 жовтня Україна здійснить перехід на зимовий час, повідомляє znaj.ua. Як зазвичай, станеться це в останню неділю цього місяця.

В ніч з 27 на 28 жовтня в 4:00 стрілки годинника необхідно перевести на годину назад, до 3:00. Прес-служба Кабінету міністрів України прийняла відповідне рішення ще у вересні.

Як відомо, кілька років тому уряд вже намагався скасувати переведення годинників, проте невдовзі від цієї ідеї відмовилися.

Необхідність переходів на зимовий і літній час викликана коротким "світловим" днем, який настає з приходом осені в Україні.

Медики з року в рік наполягають на тому, що навіть такі, на перший погляд, незначні "стрибки" у часі шкодять здоров'ю, знижують імунітет і збивають біоритми.

Більшість людей навіть не помітять змін, адже сучасні електронні пристрої переводять годинник автоматично, навіть мікрохвильовки, холодильники. Давно гуляють жарти, що в цей час у нас з'явиться додатковий час для сну. Тим не менш такі зміни в режимі дні можуть серйозно позначитися на здоров'ї.

Медики радять утриматися від прийому алкоголю. Етанол негативно впливає на центральну нервову систему, порушуючи, зокрема, сон. Утриматися від прийому копченостей. При новому режимі харчування вашому організму буде складніше перетравлювати їжу.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів