Суспільство

Узгоджені дії влад всіх рівнів сприятимуть якісній підготовці об’єктів життєдіяльності області до роботи в осінньо-зимовий період

2019-08-14 13:37:03 0
 
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пише Бартка з посиланням на прес-службу ІФ ОДА.

На порядку денному зібрання основними були питання стану підготовки дорожньої інфраструктури та житлово-комунального господарства краю до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, а також порядок проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та їх готовність до використання.

В ході обговорення наголошувалося на організації виконання розпорядження облдержадміністрації від 14.05.2019 року № 260 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року».

Марія Савка зазначила, що від узгоджених дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ОТГ залежить якісна та своєчасна  підготовка об’єктів життєдіяльності області до зими. «Проблемні питання у сферах тепло- газо- та водопостачання на місцях, відповідальні за зимове утримання доріг, зокрема, місцевого значення – такою інформацією повинні володіти всі керівники районів, ОТГ та голови міст обласного значення. Спільними зусиллями будемо справлятися з ризиками підготовки до зими», - наголосила посадовиця.

Повідомлено, що в області інвентаризовано 72 відсотки захисних споруд, проте у цьому питанні недопрацьовують міста обласного значення. «Сьогодні це питання державної ваги. Будемо збирати окрему нараду»,- підсумувала Марія Савка.

Також на засіданні розглянули питання про стан функціонування та створення місцевої пожежної охорони, запобігання виникненню загорань на полігонах твердих побутових відходів області у пожежонебезпечний період, запобігання загибелі людей на водних об’єктах області.

Цього ж дня відбулося командно-штабне навчання на тему «Дії органів управління, сил і засобів територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації в умовах осінньо-зимового періоду».

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань