Суспільство

В Івано-Франківському Центрі обслуговування клієнтів запустили новий сервіс

2018-06-09 20:52:58 0

 

Відтепер клієнти АТ Прикарпаттяобленерго можуть отримати довідки та подати показник, не звертаючись до спеціалістів ЦОКу.

За допомогою терміналу самообслуговування можна отримати наступні послуги:

- Подати показник лічильника,
- Сформувати та роздрукувати акт звірки розрахунків за електроенергію,
- Сформувати та роздрукувати довідку на субсидію,
- Сформувати та роздрукувати довідку про обсяги спожитої електроенергії,
- Сформувати та роздрукувати довідку відшкодування пільг,
- Роздрукувати рахунок за електроенергію.

Щоб скористатись терміналом, достатньо ввести у відповідне поле номер особового рахунку і натиснути на кнопку «Пошук». На екрані висвітяться дані особового рахунку і перелік послуг, які пропонує система. Після того, як клієнт на екрані вибере потрібну йому довідку, термінал пропонує роздрукувати документ.

У компанії вважають, що сервіс буде корисним для клієнтів і швидко набуде популярності. «Весь процес займає в середньому близько трьох хвилин, – розповідає Олег Дацко, комерційний директор компанії. – Кількість клієнтів, які йдуть в ЦОК виключно за довідкою або рахунком, є досить великою. Термінал самообслуговування – знахідка для них, адже немає необхідності ставати в чергу. Завдяки зручному, доступному інтерфейсу терміналу, користуватись ним легко і швидко. Таким чином розвантажується черга до спеціалістів і пришвидшується обслуговування тих, кому потрібно лише сформувати і роздрукувати якусь із довідок, або ж подати показник».

Енергетики планують поставити термінали самообслуговування з інформаційними послугами у кожному Ценрі обслуговування клієнтів.

У 2018 терміналами будуть оснащені п`ять Центрів, наступного року поставлять ще шість. А уже з наступного тижня сервіс запрацює у Коломийському ЦОК.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?