Суспільство

В Івано-Франківську оголосили учнівсько-студентський конкурс ідей

2019-10-08 17:01:08 0

 

Запрошуємо до участі в конкурсі інноваційних ідей – «Моє місто майбутнього», пишуть на офіційному сайті міста Івано-Франківськ.

Учнівсько-студентський конкурс ідей у формі інноваційного проекту, що проводиться з метою заохочення молоді до творчої й інтелектуальної самореалізації!

Якими ми будемо через 10 років? Які зміни чекають у економічному спрямуванні міста, його інфраструктурі, туристичній галузі, наскільки ми близькі до smart-технологій, і чи збережемо ми особливий комфорт міста, чи станемо значно динамічнішими?

Цей конкурс – не просто можливість виграти призи від організаторів і партнерів, а й початок великої дискусії про майбутнє нашого міста. І саме молодим, творчим і креативним молодим людям варто розпочати втілювати власні ідеї в життя. Адже наше місто – це не просто місце на карті, це місто, в якому хочеться жити! І нехай перша думка про майбутнє Івано-Франківська звучить від молоді, яка є рушієм змін у суспільстві.

Більш детальна інформація про участь у конкурсі за посиланням:  

https://iful.edu.ua/konkurs-innovatsijnyh-idej-moye-misto-majbutnogo/?fbclid=IwAR2EidZjCb0ElrQA0fZWovb_DYCBC_gfzWPCEUvtmwtM8zqqxWdiU9J4Cxc  

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?