Суспільство

В Івано-Франківську презентували молодіжних радників поліцейських

2018-11-12 10:48:34 0

 

Патрульна поліція Івано-Франківської області разом з громадською організацією "Молода Просвіта Прикарпаття" за підтримки канадського Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) презентували результати проекту "Молодіжні радники поліцейських".

До співпраці на конкурсній основі відібрали 48 найбільш вмотивованих студентів з 11 училищ і коледжів Івано-Франківська. Молодь під час усіх етапів проекту супроводжували педагоги, інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області.

За півроку вдалося провести тренінги, де говорили про права людини, стереотипи, упередженість, дискримінацію, про роботу поліції під час літнього таборування у горах.

За час проекту сформулювали компетенції молодіжного радника поліцейських та концепцію функціонування неформальних офісів Молодіжних радників поліцейських при навчальних закладах, склали план їх подальшої діяльності. Представники молоді вивчили структуру поліції, взяли участь у майстер-класах від різних підрозділів, навчилися надавати невідкладну домедичну допомогу, відвідали управління патрульної поліції та вже встигли поділитися своїм досвідом з колегами з Луганської області.

Ще одна місія проекту – це мережування між навчальними закладами міста, налагодження комунікації та згуртування молоді. Цьому сприяли похід в гори, перегляд сучасного українського кіно, спільні чаювання.

На підсумковій презентації вперше показали відзнятий соціальний відеоролик за участю молодіжних радників поліцейських. Учасники проекту отримали сертифікати від патрульних.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань