Суспільство

В Івано-Франківську проходить різдвяний фестиваль

2018-01-13 23:36:14 0

 

13 січня 2018 р. різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях», який традиційно проходить в Івано-Франківську вже дев’ятий рік поспіль, зібрав в одну велику родину сотні мешканців і гостей міста. До Івано-Франківська завітали творчі колективи як з Прикарпаття, так і з різних регіонів України, гості з Польщі, Румунії, Литви, щоб разом прославляти народження Ісуса Христа.

Про це повідомляє Культурна мапа Івано-Франківська.

Фестивальний день 13 січня розпочався святковою ходою містом. Колядники в українському вбранні, виконуючи гучні колядки, пройшли від пам’ятника І. Франку вулицею Незалежності до Вічевого майдану. Різдвяна хода приємно вражала й зачаровувала перехожих.

Святковий день продовжився виступами творчих колективів. Зі сцени на Вічевому майдані лунали колядки й віншування усій українській родині. Унікальні різдвяні пісні дарували присутнім: народна академічна хорова капела Київського політехнічного інституту, вокальний ансамбль «Співаночки» з Дніпропетровщини, народний аматорський вокальний ансамбль «Русинка» з Івано-Франківщини, камерний хор «Друскінінкай» з Литовської Республіки, Львівський муніципальний хор «Гомін», вокально-інструментальний ансамбль «Florialia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску з м. Ясси, Румунія. Море позитивних вражень і емоцій отримали присутні від виступу відомого українського колективу - вокальної формації «Піккардійська Терція». Присутні не лише насолоджувалися дзвінкими, мелодійними голосами учасників фестивалю, а й самі з великим задоволенням підспівували виконавцям. Щирі оплески лунали звідусіль.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?