Суспільство

В Івано-Франківську розпочинає роботу новий інвестор

2020-01-23 13:28:48 0

 

Про це на своєму сайті повідомив голова міста Руслан Марцінків. За словами посадовця нове підприємство розпочне роботу вже з наступного тижня.

«ПАС Україна» розташується на місці «Тайко Електронікс». Компанія працюватиме за 6 напрямками. В Івано-Франківську планують виробляти електричні панелі для побутової техніки.

Як повідомив мер Івано-Франківська сьогодні, 23 січня, відбулося підписання договору з містом. За умовами контракту земельна ділянка та розміщені на ній споруди будуть закріплені за ТОВ «ІММОПРЕТТ». Фірма з 1998 працює на території України, і «ПАС Україна» є її дочірньою компанією. Очолить нове підприємство Олександр Гьотц - колишній керівник «Тайко». Разом з керівництвом залишили й частину працівників.

«Ми всяко будемо сприяти, щоб це підприємство збільшувало свої потужності. Мав розмову з нашими німецькими партнерами – вони теж зацікавлені у його розвитку. Дякую всім, хто долучився до того, щоб за такий короткий термін в місто прийшов новий інвестор», – підкреслив міський голова Руслан Марцінків.

Та додав, що в перспективі, можливо розглядатиметься й питання про викуп земельної ділянки.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань