Суспільство

В обласній дитячій лікарні Франківська з'явилася ігрова кімната

2017-12-06 10:43:47 0

 

За сприяння німецького благодійного фонду “Серце Лева”, 5 грудня, вперше в Україні на базі обласної дитячої клінічної лікарні у нефрологічному відділенні відбулося урочисте відкриття ігрової кімнати “Печера лева”.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА, пише Бартка.

Особливість ігрової кімнати полягає в тому, що приміщення є малотравматичним: без гострих кутів, з м’яким лінолеумом, натуральним деревом. Все це дозволяє дитині отримати безпечний відпочинок. Схожі ігрові дитячі зони за такими ж стилями і проектами можна побачити у найкращих лікарнях Європи.

Вибір розміщення ігрової кімнати випав саме на нефрологічне відділення. Адже, як пояснюють в адміністрації медичного закладу, це відділення відповідає усім європейським вимогам.

Як повідомив керівник будівельної компанії Василь Ільків, щоб побачити кімнату в заданому проекті, треба було провести чимало роботи. Щоб не відступити ні на крок від поставленого завдання, більшість матеріалів довелось замовляти з-за кордону: столи і стільці - у Польщі, штучний басейн - у Німеччині, спеціальний лінолеум - в Угорщині.

Загалом облаштування такої ігрової кімнати становить 290 тисяч гривень благодійного фонду “Серце Лева”.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?