Суспільство

В ОДА провели тренінг для працівників соціальних служб області

2019-07-18 11:32:48 0
 
В обласній державній адміністрації відбувся тренінг на тему «Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація». Команда спікерів громадської організації «СЛІД» провела навчальний курс для працівників соціальної сфери області, пише Бартка.

Зазначимо, метою цього проекту є подолання дискримінації за ознакою інвалідність через представлення законодавчої бази стосовно прав людей з інвалідністю, висвітлення проблеми архітектурної, транспортної та інформаційної доступності для маломобільної групи мешканців міста Івано-Франківська та області, надання рекомендацій стосовно толерантного ставлення, етики спілкування та супроводу людей з інвалідністю.

Повідомлялося, що на сьогоднішній день існує потреба тісної співпраці влади з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

По завершенню тренінгу учасники відзначили, що заходи такого формату, завдяки обміну думками та досвідом роботи, сприяють удосконаленню реабілітаційного процесу та соціальній інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство.

Схожі зустрічі провели з представниками комітету доступності у Снятинському та Коломийському районах, заплановано проведення в інших районах і містах області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань