Суспільство

Волонтери з Донецької області посадили у Надвірній дерево миру

2019-04-15 11:34:48 0

 

 

Громадський активіст із м. Торецька Донецької області, голова ГО «Твоє нове місто» Володимир Єлець відвідав 9 міст України, де його зустрічали члени громадської мережі «СВОЇ», волонтери, громадські активісти для обміну саджанцями дерев та кущів.

Такий обмін відбувся у містах Київ, Житомир, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Надвірна, Кропивницький, Горішні Плавні та Дніпро, інформує Івано-Франківська ОДА.

«Основна мета акції – єднання міст України, покращення екології. Ми хочемо озеленити міста і символічно побрататися з містами шляхом символічного обміну землею. Тобто, крім того, що ми висаджуємо рослини з цих міст, ми ще й привозимо землю, і, звісно, навпаки, землю з нашого Торецька веземо у ці міста», — розповідає голова ГО «Твоє нове місто» Володимир Єлець.

На запрошення Надвірнянської райдержадміністрації волонтери з м. Торецька прибули в м. Надвірна та висадили саджанці капалії (дерево миру) на території військового комісаріату.

Надвірнянське та Делятинське лісові господарства передали волонтерам саджанці калини, модрини, сосни, ялини, ялівцю, дуба канадського.

У Торецьку дерева висадять у міському парку та скверах під час загальноміської толоки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?