Суспільство

Як в Івано-Франківську проходить робота методичного об’єднання вчителів-логопедів

2018-11-04 11:31:42 0

 

Провідне місце у формуванні особистості дитини належить сім’ї, пише  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Саме в сім’ї дитина отримує первинні навички сприймання дійсності, спілкування, вміння контактувати з іншими людьми.

Біда багатьох сучасних батьків – це слабкі педагогічні знання, відстороненість, причини яких приховані, перш за все, у відсутності елементарних психолого-педагогічних знань і небажанні батьків знатися на складному світі дитини. Тому успіх у вихованні і навчанні дітей в освітньому закладі багато в чому залежить від того, як організована педагогічна освіта батьків.

У жовтні 2018 року відбулося чергове засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів на тему «Новий формат взаємодії з батьками дітей-логопатів». На початку засідання фахівці ознайомилися із моделлю взаємодії вчителя-логопеда з батьками дітей, із формами роботи з ними, взяли участь у дискусії на тему «Шляхи вдосконалення участі батьків у розвитку дітей-логопатів».

Далі робота була побудована таким чином, щоб кожен із учасників взяв участь в інтерактивних іграх, працював у колі, в парах з теми «Розвиваємо мовлення завжди і всюди».

Вчителі-логопеди працювали в трьох групах над обумовленими завданнями: до запропонованих місць перебування батьків з дитиною (на кухні, на автобусній зупинці, в автобусі, на прогулянці тощо) підібрати низку ігор для збагачення словника дітей та відпрацювання граматичних умінь і навичок; готували рекомендації батькам для організації цих ігор з власними дітьми.

Після проведеної роботи, яка носила практичний характер, учасники засідання самі ж і сформулювали рекомендації щодо підбору та умов використання інтерактивних ігор під час роботи з батьками дітей із мовленнєвими порушеннями.

 

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів