Анонси подій

8 -9 листопада в Івано-Франківську пройде виставка-презентація друкованої продукції «Сторінками української книги»

2018-10-30 22:39:19 0

 

Про підготовку до проведення виставки, яка традиційно відбувається у фортечній галереї «Бастіон» на відзначення Дня української писемності та мови, йшлося сьогодні на нараді у заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

У нараді взяли участь представники управлінь інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю, культури національностей та релігій, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, департаменту освіти та науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, інформує Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Зазначалося, що захід проводиться вп’яте та цьогоріч присвячений 100-річчю створення Західноукраїнської Народної Республіки.

Присутні обговорили актуальні питання з підготовки й промоції заходу,  внесли конкретні пропозиції щодо відкриття виставки-презентації, її програми та учасників. 

Ігор Пасічняк зосередив увагу присутніх на важливості організації заходу, зокрема, презентації І тому видання «Західно-Українська Народна Республіка.1918-1923. Енциклопедія» та зазначив, що проведення такого заходу не тільки популяризуватиме українську книгу, а й сприятиме висвітленню героїчних  сторінок нашої історії.

Цьогоріч упродовж двох днів у «Бастіоні» будуть представлені літературні новинки видавництв з Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей, книги письменників та науковців Прикарпаття, продукція місцевих книготоргівельних підприємств.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів