Анонси подій

До 30 вересня 2019 року триває прийом есе у рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Студенти-переможці отримають грошові винагороди

2019-09-05 20:00:56 0

 

Студентів закладів вищої освіти Івано-Франківщини та здобувачів вищої освіти зі всієї України запрошується до участі в конкурсі «Розумним Бути Модно». Автори кращих робіт отримають грошові винагороди. Організаторами передбачено три призових місця.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Богородчанську районну адміністрацію.

Для участі конкурсанту пропонується написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Авторів кращих робіт визначають представники ЗВО зі всієї України, які сформують незалежне журі. Тому кожний конкурсант може розраховувати на максимально незалежне оцінювання.

Стати учасником має змогу кожний студент ЗВо Івано-Франківщини, незалежно від форми навчання, факультету або спеціальності. Це може бути механік або юрист, економіст або журналіст та представники всіх інших спеціальностей. Але лише ті студенти, які навчаються в державних закладах вищої освіти, які підтримали соціальну програму мотивації сучасної молоді та стали учасником конкурсу. Ознайомитися з переліком ЗВО-учасниками конкурсу пропонуємо за посиланням.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань