Анонси подій

Франківців запрошують послухати “шляхетні мельодії” просто неба

2019-08-19 18:03:44 0

 

Франківці та гості міста матимуть змогу насолодитися класичною та джазовою музикою просто неба.

Комунальне підприємство “Простір Інноваційних Креацій “Палац” започатковує новий проєкт – “Шляхетні мельодії”. Концерти влаштовуватимуть на території комплексу колишнього палацу Потоцьких в Івано-Франківську. Для гостей музиканти виконуватимуть класичні та джазові композиції. Про це повідомили на сторінці “Палацу” у Facebook.

"Всі заходи, які ми проводимо – робимо для того, щоб територія Комплексу не пустувала, а жила своїм життям. Щоб мешканці і гості міста могли зайти сюди і долучитися до палацового простору. Цей проєкт вирішили започаткувати, щоб розвивати тут класичне музичне, джазове мистецтво. Разом із виконавцями створюватимемо ту атмосферу, яка змогла б залучити якомога більше шанувальників класики. Запрошуємо всіх завітати на концерти!", – каже завідувач відділу подій та промоції КП ПІК “Палац” Андрій Савка.

Перший концерт відбудеться 20 серпня о 18:30 год. Відкриє проєкт “Шляхетні мельодії” віртуозне тріо солістів Львівського органного залу: Петро Тітяєв (скрипка), Максим Римар (віолончель), Дмитро Микитин (фортепіано).

Довідково.

Петро Тітяєв – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Як соліст брав участь у різноманітних концертах на теренах України, Польщі, Німеччини, Чехії. Учасник квартету «Phoenix String Quartet» та гастролював у Швейцарії, Польщі, Румунії, Естонії, Німеччині, США, Іспанії та Голландії. Тривалий час був артистом оркестру «Leopolis» та Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів». Учасник мистецької платформи «Collegium Musicum Lviv» та концертмейстер камерного оркестру Collegium Musicum.

Український віолончеліст Максим Римар з успіхом виступає у багатьох країнах світу – Франції, Бельгії, Угорщині, Польщі, Швейцарії, Італії, Південній Кореї та Австрії.

Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант.

У програмі:
В. А. Моцарт. Симфонія № 40 в перекладі для тріо.
А. П’яцолла. Пори року в Буенос-Айресі (переклад для тріо Х. Брагато).

Вартість квитків – 100 грн.

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань