Анонси подій

Івано-Франківськ поповниться двома дитсадками

2018-06-14 16:41:50 0

 

Міський голова Руслан Марцінків проінспектував роботи з реконструкції та будівництва дошкільних закладів. Сьогодні у полі зору - перевтілення на вул. Хоткевича, 11а та фінальні роботи в Микитинцях.

Про це повідомляють на офіційному сайті міста.

Зараз активно ведуться роботи з реконструкції садка «Подоляночка», що на вул. Хоткевича, 11А. Після завершення робіт заклад зможе прийняти у свої стіни близько 200 діток, адже розрахований на 2 ясельні та 5 дошкільних груп.

Руслан Марцінків наголошує, що початку робіт у цьому закладі передували довгі та складні переговори. Адже до 1996 року він функціонував як дошкільний заклад «Львівської залізниці». «Свого часу, коли ми з Олександром Сичем були нардепами, займались тим, щоб цей садок передати у власність громади Івано-Франківська. Близько 2 років тривала процедура, і в 2013 році це сталося. Будівлю ми повернули, але бачили, що вона вже не відповідає сучасним вимогам до дошкільного закладу. Спочатку проект, тендер і власне початок активної реконструкції. Тут пересвідчились, що й справді іноді будувати «з нуля» простіше, аніж переробляти. Найбільше проблем виникло з інженерними мережами», - розповів він. Та попри все реконструкція садка лише набирає обертів.

Вже цього року офіційно відкриє свої двері новозбудований дитячий садок у селі Микитинці. Зараз роботи перебувають на стадії завершення – готовність 80%. «Завдяки спільним зусиллям сільського голови Михайла Сіщука та депутата міської ради Петра Гавриша, нам вдалося збудувати дошкільний заклад, який вміщатиме 110 діток.

У Микитинцях є дуже велика потреба в садку. Адже усі наші приміські села, Микитинці - не виняток, дуже динамічно розвиваються. І нам таки вдалося у кожному приміському селі збудувати дошкільні заклади», - зазначив Руслан Марцінків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?