Анонси подій

Івано-Франківські «Карпати» проведуть День відкритих дверей

2018-11-07 09:01:05 0

 

У п’ятницю, 9 листопада, о 13 годині на державному підприємстві ВО «Карпати» відбудеться День відкритих дверей для всіх, хто хоче дізнатися більше про завод і отримати роботу.

Не секрет, що підприємство розпочало роботу над новим проектом із виготовлення комплектуючих для автомобілів марки Skoda. Саме тому на підприємстві є вільні вакансії. Якщо сьогодні на заводі працює понад три тисячі осіб, то до кінця наступного року планується, що кількість працюючих буде становити понад чотири тисячі осіб.

Оскільки підприємство є державним, то всім претендентам пропонується виключно офіційне працевлаштування із дотриманням всіх соціальних гарантій, які передбачені законодавством.

Окрім того, на підприємстві значну увагу приділяється соціальній сфері – всі працівники мають змогу скористатися безкоштовним довезенням як на роботу так і додому. Працівники мають змогу скористатися послугами їдалень, кафе та сучасного медпункту, який працює цілодобово.

Підприємство частково компенсує харчування працівників робітничих професій та має широку систему бонусів та винагород.

І ще приємна новина, з 1 листопада ц.р. на підприємстві на 10% підвищили заробітну плату. Тепер працівники заводу отримуватимуть в середньому від 8 200 грн. на руки.

Охочих запрошують на День відкритих дверей, щоб на власні очі побачити умови роботи на підприємстві та задати свої запитання.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вулиця Галицька, 201.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів