Анонси подій

Міносвіти закупить спеціальні тести для дітей з особливими потребами

2018-08-25 18:15:21 0

 

МОН планує придбати тести, які дозволять краще складати індивідуальні програми розвитку для дітей з особливими потребами. Йдеться про комп’ютеризовані тести для діагностики за шкалами оцінювання Векслера, Лейтера, Коннерса.

Такі методики дозволяють оцінити невербальний та вербальний інтелект дитини, її сприйняття і мислення, швидкість обробки інформації, робочу пам’ять і функціонування нейропсихологічних процесів, що лежать в його основі. Вони також забезпечують оцінку IQ, визначають здібності та потенціал дитини, набуті знання та навички.

Про це повідомляють у прес-службі МОН. 

Тести можна проводити навіть дітям, які не вміють читати і писати, або ж не промовляють деякі літери. Передбачається, що комплект методик для кожного із 500 новостворених ІРЦ складатиметься із: методики для визначення розладів аутистичного спектру; методики для діагностики синдрому дефіциту уваги та гіперактивності; методики для тестування невербального інтелекту і когнітивних можливостей; методики для тестування психолого-освітнього профілю; методики для тестування вербального інтелекту і когнітивних здібностей.

 

 

Джерело: vsim.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань