Анонси подій

На Івано-Франківщині в Головному управлінні поліції розпочався конкурс на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

2019-10-10 18:37:16 0

 

На Івано-Франківщині в Головному управлінні поліції розпочався конкурс на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Кваліфікаційні вимоги

- Освіта вища, за освітнім ступенем не нижче магістра
- Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
- Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки

Складає проекти кошторисів по загальному та спеціальному фондах державного бюджету (інші надходження та субвенції місцевого бюджету) за програмами 1007020, забезпечує подання їх до ДФЗБО, ініціює їх затвердження та здійснює доведення затверджених кошторисів до ГУДКСУ в області.

Контролює дотримання кошторисних призначень загального та спеціального фондів державного бюджету.

Розробляє проекти довгострокових регіональних програм по боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку з фінансовим обґрунтуванням розрахунків для виконання положень Програм. Ініціює та розробляє концепції співпраці законодавчої та виконавчої влади на місцях з правоохоронними органами в плані проведення фінансування правоохоронної діяльності для забезпечення виконання вимог та положень регіональних Програм.

Здійснює систематичну звірку з підрозділами ГУНП щодо виконання регіональних програм по боротьбі зі злочинністю та охороні правопорядку, щотижневий, щомісячний збір інформації по надходженню коштів місцевих бюджетів, систематизує подану інформацію.

Забезпечує проведення узгоджень з обласним фінансовим управлінням та УДКСУ щодо отримання та використання коштів місцевого бюджету.

Складає і подає фінансову та бухгалтерську звітність щодо отримання та використання коштів місцевих бюджетів області.

Здійснює підготовку щомісячної узагальненої інформації щодо фінансово-господарської діяльності ГУНП в Івано-Франківській області у вигляді оперативної довідки з питань надходження та використання коштів загального та спеціального фондів, формує інформаційно-аналітичні довідки.

Проводить своєчасне нарахування поточних та інших виплат. Здійснює оформлення грошових атестатів, документів при виході на пенсію та переводі особового складу на інше місце роботи, оформлення довідок по заробітній платі для отримання субсидій, заповнення декларацій, отримання кредитів, довідок у фонд зайнятості, довідок на отримання одноразових виплат та інших документів, що стосуються виплат зарплати та грошового забезпечення працівників Івано-Франківського відділу поліції.

Забезпечує організацію та здійснює контроль за своєчасністю та правильністю ведення обліку матеріальних цінностей, контролює правильність документального відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з рухом (оприбуткування, передача, списання) матеріальних цінностей по ліквідаційній комісії Івано-Франківського міського відділу УМВС в Івано-Франківській області.

Складає та подає фінансову і бухгалтерську звітність по ліквідаційній комісії Івано-Франківського міського відділу УМВС в Івано-Франківській області.

Детальний опис вакансії (умови конкурсу)

Умови категорія Б Docx

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 6 480 грн.

Надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Рівень заробітної плати

14291 - 15776 грн.

Категорія посади

Б

Що необхідно знати для подачі документів?

 1. заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади встановленої форми;
 2. резюме встановленої форми, в якому обов’язково зазначається:
 • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
 • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
 • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;
 • відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;
 1. заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
 2. у разі проведення закритого конкурсу — іншу інформацію для підтвердження відповідності умовам конкурсу;
 3. у разі проведення конкурсу на посаду державної служби категорії «А» — підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у вигляді посилання на відповідну декларацію, розміщену в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву.

Також може подаватися додаткова інформація, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі подає відповідну інформацію онлайн через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби категорії «Б» або «В» до 31 грудня 2019 року може подати необхідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою. Зазначене право особи закріплено у пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 844.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заява, зазначена у пункті 2, пишеться власноручно або з використанням комп'ютерної техніки (із проставленням власноручного підпису).

Важливо! Документи, подані (відправлені) кандидатами до державного органу, який проводить конкурс, не розглядаються у разі:

·        подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

·        відправлення їх поштою після закінчення строку подання;

·        відправлення їх поштою протягом встановленого строку подання та надходження до державного органу менше ніж за три робочі дні до дати проведення конкурсу.

 ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ 

Для подання інформації на участь у конкурсі зазначаються лише відомості, які містяться у ньому.

Водночас надання оригіналів документів про освіту (диплом та додатки до нього) необхідно для розгляду питання щодо призначення на посаду державної служби.

Якщо у Вас іноземний диплом про освіту:

Визнання іноземних документів про освіту відбувається в індивідуальному порядку.

Уповноважений визнавати дипломи - Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE.

Документи, які необхідно подати:

 • заява;
 • засвідчені в установленому законодавством порядку копія та переклад українською мовою легалізованого іноземного документа про освіту та додаток до нього;
 • копії документів про попередню (середню, професійну або вищу) освіту за наявності;
 • копії документів, що засвідчують особу заявника.

Попередньо необхідна онлайн-реєстрація на сайті naric.in.ua. Після реєстрації документи необхідно подати особисто або надіслати кур’єром.

Детальну інформацію щодо подачі документів для процедури визнання можна отримати в ДП «Інформаційно-іміджевий центр» Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, вул. Павловська, 26/41; тел.: (044) 486 20 43, (044) 486 25 43; на сайтах: www.enic.in.uawww.naric.in.ua.

ДЕКЛАРАЦІЯ

Подання декларацій здійснюється онлайн, з накладанням кваліфікованого електронного підпису,  на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади (участь у конкурсі), якщо інше не передбачено законодавством, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

З детальною інформацією щодо процедури заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також роз’ясненнями щодо її заповнення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у розділі «Декларування» рубрики «Законодавство» підрубрики «Декларація».

Роз'яснення НАДС щодо подання особою, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Роз'яснення НАЗК щодо заповнення електронних декларацій 

Інфографіка НАЗК

РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю

"Як подати е-декларацію" (онлайн курс Prometheus)

Корисні посилання – "Що і як декларувати?":

http://www.pravda.com.ua/articles/2017/01/31/7133648/

http://www.pravda.com.ua/articles/2017/01/25/7133354/

Додаткове роз'яснення 

КВАЛІФІКОВАНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

Електронний підпис можна отримати в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). В деяких АЦСК послуга отримання ЕЦП платна, але є і безкоштовні варіанти, наприклад, в АЦСК ПАТ КБ «Приватбанк». Для цього потрібно бути клієнтом Приватбанку та мати доступ до Приват 24.

Для отримання електронного підпису в найближчому регіональному представництві Державної фіскальної служби України потрібно принести такі документи:

 • заповнену та підписану Реєстраційну картку (для фізичної особи/фізичної особи – підприємця) встановленого зразка із згодою на обробку персональних даних підписувача, у двох примірниках;
 • копію та оригінал ІПН;
 • копію паспорта (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) та сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання) та оригінал;
 • порожній CD-R або USB-накопичувач для запису електронних ключів у потрібній кількості (для підпису та печатки знадобляться два CD-R або два USB-накопичувачі).

Перелік, контактну інформацію зазначених АЦСК та зразки заповнених заявок дивіться на сайті ЦСК ДФСУ

Детальна інформація  щодо отримання електронного підпису

Оновлення державної служби здійснюється відповідно до:

Закону України "Про державну службу"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"

Розпорядження Кабінету Міністрів України - "Про схвалення Концепції запровадження посад фахівців з питань реформ"

Постанова КМУ "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою"

 

Роз'яснення Національного агентства з питань державної служби

щодо визначення стажу та досвіду роботи осіб, які претендують на зайняття посад фахівців з питань реформ

щодо використання результатів тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією

щодо подання особою, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

щодо здійснення відеофіксації під час проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ

щодо участі у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби особи, яка є членом конкурсної комісії

Додаткова інформація

Вимоги щодо подання копій посвідчень громадянина України

Перелік документів, що підтверджують досвід роботи

Умови подання декларації держслужбовця

 © Івано-Франківська область: https://if.npu.gov.ua/news/zagalna-informacziya/u-policziji-prikarpattya-vakansiya-na-posadu-nachalnik-viddilu-buxgalterskogo-obliku-ta-zvitnosti-upravlinnya-finansovogo-zabezpechennya-ta-buxgalterskogo-obliku/?fbclid=IwAR3OAV3tU2OOAuOBowx17-knyZw_ej8PTVBnhaK9XhFGqLU8iovMjfXIzhs

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?