Анонси подій

На Надвірнянщині відбудеться фестиваль стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галєчко

2018-08-26 09:05:37 0

 

Перший заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдан Зеленчук та голова районної ради Іван Гурмак провели засідання організаційного комітету щодо проведення в районі Х-го обласного фестивалю стрілецької та повстанської пісні імені Софії Галєчко, який цьогоріч приурочений 100-річчю створення Західноукраїнської Народної Республіки і 100-річчю Акту УНР та ЗУНР.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Надвірнянську РДА Івано-Франківської області.

У його роботі також взяли участь заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Ярослав Гундяк, директор навчально-методичного центру підвищення культури і туризму Прикарпаття Світлана Панько, начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук, керуючий справами міської ради Олег Антонюк.
Обласний фестиваль проводять з метою відродження патріотичної пісні, возвеличення українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на їхньому патріотичному прикладі юнацтва та молоді, популяризації повстанської музичної скарбниці.
Начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук розповів присутнім, що основні роботи з підготовки проведення фестивалю активно виконуються. У рамках фестивалю, який відбудеться 9 вересня 2018 року в парку ім. Івана Франка, передбачено цікаву та захоплюючу програму.
У заході візьмуть участь 23 обласні колективи, а це близько 300 учасників та 8 районних, це понад 100 учасників.
Присутні обговорили питання організації, забезпечення підведення комунікацій, правопорядку, медичного і санітарного супроводу та інші робочі питання щодо підготовки до фестивалю.
Варто додати, що даний фестиваль проводиться один раз на два роки. У рамках його проведення вшановується пам’ять про трагічно загиблу першу українську жінку-хорунжу Софію Галєчко.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань