Анонси подій

У четвер в Івано-Франківську відбудуться урочистості з нагоди 100-ліття ЗУНРу

2018-10-30 16:07:03 0

 

100 років тому у місті Станіславові (тепер Івано-Франківськ) було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку. На деякий час наше місто стало столицею молодої республіки. А у січні 1919 року в приміщенні теперішнього готелю «Дністер» під час засідання Української Національної Ради ЗУНР був схвалений історичний Універсал про Злуку з Українською Народною Республікою.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

З цієї нагоди 1 листопада, об 11-ій годині, розпочнеться урочиста сесія обласної ради, о 12-ій годині біля пам’ятника діячам ЗУНРу по вул. Грюнвальдській в Івано-Франківську відбудеться урочисте віче.

О 13-ій годині в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка пройде ювілейна академія «А ми тую стрілецькую славу збережемо…».

Передуватиме цьому тематична виставка експонатів обласного музею визвольних змагань ім. С.Бандери та обласного краєзнавчого музею у фойє театру.

Тож, шановні прикарпатці, щиро запрошуємо вас взяти участь у цих ювілейних заходах.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів