Анонси подій

У Франківськ із Києва везуть світлофор, який встановлять біля «Заравшану»

2017-12-01 10:31:58 0

 

Руслан Марцінків, вірний власним запровадженим традиціям, провів сьогодні перевірку мікрорайону БАМ у місті Івано-Франківську. Мета такої інспекції - оцінити стан прилеглих вулиць та благоустрій прибудинкових територій.

Разом з депутатами округів мікрорайону Andriy GrymalyukMarian Vagylevych та Абрам'як Сергій голова міста зробив обхід вулиці Гетьмана Мазепи, Довженка та Сухомлинського.

"Насправді проблем є доволі багато, але найголовнішою є проблема з каналізацією, яка тягне за собою проблему підтоплених підвалів та щурів. Вже почали прокладати нові каналізаційні труби, то ж сподіваємось на швидке вирішення такої серйозної проблеми. Ще є проблема з тротуарами, бордюрами та прибудинковими територіями, але ситуація не є критичною", - так оцінив Руслан Марцінків ситуацію у цьому мікрорайоні, про що й написав на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, мер міста порадував франківців гарною новиною: "Хороша новина - вчора з Києва до Івано-Франківська відправили світлофор, який буде встановлено біля магазину “Заравшан”! Очікуємо, адже вже з дня на день його встановлять".

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?