Анонси подій

У франківській школі № 21 буде нове освітлення

2018-05-30 16:59:27 0

 

З початком літніх канікул у Івано-Франківських школах розпочинаються ремонті роботи, повідомляє міська рада.

Секретар міської ради Оксана Савчук відвідала загальноосвітню школу № 21.

"Приємно вражена турботою про навчальний заклад директора школи Ольги Станіславівни Чопик. У школі зараз йде чимало робіт з покращення умов учнів. Завдяки активності батьків школа є переможцем цьогорічного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На проект «Сучасне освітлення – комфорт і здоров`я» міська рада виділили 30 тис. грн., і вже зараз у приміщенні школи встановлюють нові лампи та світильники, які дозволятимуть у навчальний період освітити більше приміщень за меншу витрату електроенергії", - зазначає Оксана Савчук.

У минулому році 21-а школа також перемогла у конкурсі проектів та програм, в результаті чого в туалетах школи замінено санвузли та здійснено ремонт приміщень.

Також завдяки підтримки міської ради у їдальні школи замінено усі вікна на енергозберігаючі.

Директор школи повідомила, що окрім вказаних проектів цьогоріч підготовлено та подано на конкурс «Бюджет участі» ще два проекти – на здійснення ремонту у роздягальнях та на придбання мультимедійного обладнання.

Активна дирекція школи та батьківській комітет намагаються використовувати різноманітні джерела залучення коштів, що звісно дає позитивний результат для утримання та розвитку освітнього закладу. Як плюс, до зазначених результатів, на свято останнього дзвоника школі було вручено сертифікат на суму 25 тис. грн. для придбання комп`ютерної техніки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань