Анонси подій

У Франківському ЦНАПі з'явиться нова послуга

2019-08-09 19:14:43 0

 

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.08.2019 року з вересня 2019 року адміністративна послуга щодо отримання свідоцтва про народження дитини буде доступна в Центрі надання адміністративних послуг м.Івано-Фракнівська.

Дану послугу можна буде отримати в головному офісі ЦНАПу (вул. Незалженості, 9) та в територіальних підрозділах ЦНАПу (вул.Галицька, 124-А, вул.Івана Павла ІІ, 4 та вул.Гетьмана Мазепи, 185) відповідно до графіку роботи ЦНАПу та його територіальних підрозділів. Послуга буде надаватися виключно у разі звернення заявників із заявою про державну реєстрацію народження поданою не пізніше одного місяця від дня народження дитини, інформує Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

В майбутньому адміністративна послуга щодо реєстрації місця проживання буде інтегрована в комплексну послугу, яка буде надаватися за принципом «життєвої ситуації». За один візит можна буде замовити декілька адміністративних послуг: отримання свідоцтва про народження, реєстрація місця проживання дитини, зареєструвати в дошкільний навчальний заклад, отримати статус багатодітної сім’ї, оформити дитині паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Телефон для довідок: 75-01-19; 75-20-41.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань