Анонси подій

У Франківську на вул. Довженка встановлять острівець безпеки

2018-10-30 21:32:55 0

 

29 жовтня завершився аукціон щодо влаштування острівця безпеки на вул. Довженка (біля церкви). Наразі триває кваліфікація учасників. За умови дотримання вимог технічної документації учасниками, вже наступного тижня буде укладено договір з переможцем.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв'язку Олег Ганчак, зараз перевіряють документацію учасників тендеру. За словами керівника, це вже друга, повторна закупівля. Перший тендер не відбувся. "Управляння оголосило повторні закупівлі. Зараз подалося двоє учасників. Якщо документація виявиться впорядку, то вже наступного тижня ми зможемо укласти договір з переможцем. Сподіваємося, що ця спроба буде вдалою", - пояснив Олег Ганчак.

За сприятливих умов, засіб організації безпеки руху встановлять вже до кінця цього року, інформує сайт Івано-Франківська.

Міський голова Руслан Марцінків закликав активізувати роботи з встановлення острівця, щоб уникнути небезпечних ситуацій на цій ділянці. "Насправді ця ділянка характеризується досить насиченим потоком автотранспорту. Але не варто забувати, що поруч ще дві школи. Треба докласти всіх зусиль, щоб врегулювати ситуацію", - наголосив міський голова під час оперативної наради.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів