Анонси подій

У Івано-Франківську відбудеться симпозіум міського сканування

2019-06-14 11:31:01 0

 

Симпозіум відбудеться 11 лип. о 18:00 – 14 лип. о 16:00, повідомляють організатори.

У 20-му столітті наші міста будувалися так, щоб організувати життя, роботу та відпочинок просторово відокремленими один від одного - і все це з метою зробити міста більш ефективними, раціональними та гігієнічними. Сьогодні ми можемо спостерігати наслідки цього поділу, коли маємо виїжджати з наших «спальних» районів, минаючи величезні (пост)промислові зони, щоб дістатися до центру міста до офісу або розваг.

Сьогодні і жителі міст, і бізнес знову відкривають для себе переваги інтегрованих виробничих об'єктів у місті. З'єднуючи виробництво, життя і дозвілля, ми робимо маршрути коротшими, а товари, послуги та культурні події ближчими. Ця близькість створює нові можливості для обміну знанням, а також для співпраці, виробництва та інновацій - щоправда, часом ці синергії втрачаються, бо ми не в змозі знайти правильну точку балансу. Ця близькість призводить до зростання соціально-орієнтованих практик, направлених на залучення громад, - хоча ці практики, щоправда, можуть використовуватися для легітимізації токсичних ієрархій.

Ми запрошуємо до спільної чесної та критичної розмови про майбутнє міста, майбутнє його виробництва та майбутнє його інклюзивності - бо ці теми складні, бо вони на часі, бо вони захоплюють. Пропонуємо разом подумати над такими питаннями:
▪️ Чи може бути альтернатива тенденції зовнішнього виробництва?
▪️ Якими є наслідки перенесення виробництва поза межі міста, пов'язані з втратою навичок творення інновацій у промисловості?
▪️Як архітектура, дизайн і мистецтво можуть сприяти розвитку циркулярної економіки в місті, та як це може допомогти інтегрувати проект ревіталізації старого заводу у навколишній простір?

▫️▪️▪️ Про програму ▪️▪️▫️

Дискусії під час Симпозіуму Міського Сканування відбуватимуться навколо таких аспектів:
(1) Виробництво у місті
(2) Циркулярна економіка (економіка замкненого циклу)
(3) (Пост)ревіталізація.
(4) Децентралізація у місті
(5) Залучення громади
(6) Спільні простори

Симпозіум Міського Сканування включатиме 6 панельних дискусій з практиками та експертами у цих сферах, а також подальші сесії обговорення та рефлексій. Заключний день буде присвячений мережуванню, налагодженню робочих відносин і спільним рефлексіям у форматі міського пікніка. Щоденний таймінг симпозіуму розроблений таким чином, щоб учасники могли брати участь у вечірніх заходах Фестивалю Міського Сканування (див. програму тут ➿), тому будьте готові до поєднання знань, рефлексій, мережування, мистецтва та розваг. Попередню програму Симпозіуму Міського Сканування можна знайти за цим посиланням.

Для всіх тих, хто відчуває свою зацікавленість у цій темі. Експерт(к)и з урбаністики, архітектор(к)и, митці та мисткині, громадян(к)и, едукатор(к)и, освітяни, підприємці, науковці... Неважливо, до яких категорій ви себе відносите, ми будемо раді бачити вас на симпозіумі.
Основна робоча мова симпозіуму - українська, окремі частини відбуватимуться англійською. Переклад буде забезпечено, - обіцяють організатори.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань