Анонси подій

У Калуші відбудеться відкритий Кубок області з таїландського боксу

2018-10-26 19:05:35 0

 

Організатори обіцяють участь у відкритому кубку понад 90 сильних і незламних бійців різного віку, починаючи від 10-ти років.

50 видовищних боїв, 50 відтінків незламності, сили духу і витривалості тіла, 50 перемог і 50 поразок — все це на змаганнях з таїландського боксу, так званого муай таю, йдеться в анонсі до Кубку області.
Участь у турнірі візьмуть бійці зі Львова, Івано-Франківська, Бурштина, Чернівців, Тернополя, Рівного, Луцька, Херсону і Калуша.
Турнір розпочнеться в суботу, 27 жовтня, о 10.00 в ДЮСШ "Сокіл".


Довідка.  Муай тай (тай. มวยไทย) — вид бойового мистецтва, що походить з Таїланду і практикується у багатьох частинах світу. В основі мистецтва лежить ударна техніка (удари руками і ногами). Муай тай походить від бойового мистецтва муай боран, а також має схожість з прадал сереєм (Камбоджа), летвеєм (М'янма), тамоєм (Малайзія) і лаоським боксом (Лаос). Муай тай має довгу історію в Таїланді, де є національним спортом.
Муай тай також називають «бокс восьмируких», тому що в ньому широко та різноманітно використовуються руки, гомілки, лікті та коліна (тобто вісім ударних поверхонь). Таким чином, боєць має для завдавання удару вісім «контактних точок», на відміну від двох у класичному боксі (кулаки) або чотирьох у кікбоксингу (кулаки, ступні). Муай тай по праву вважають одним із найжорстокіших видів бойових мистецтв на планеті.

Джерело 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів