Анонси подій

У Рогатин на практичну конференцію запрошені історики-науковці

2018-08-15 20:53:55 0

 

З метою підвищення якості національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді, підготовки її до майбутньої військової діяльності, пов'язаної з виконанням нею конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, 14 серпня 2018 року, заступник голови  Рогатинської районної державної адміністрації Оксана Канюка провела нараду щодо відзначення в районі 110-ої річниці від дня народження Василя Івахіва.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

На нараді присутні обговорили проведення 26 вересня в приміщенні Рогатинської гімназії імені Володимира Великого, де навчався В.Івахів, регіональної науково-практичної конференції «Василь Івахів – військовий, політичний та громадський діяч». Керівником даного проекту є голова ради Івано-Франківської округи «Пласт» Ярема Зварчук, очільником інституту громадського суспільства – керівник Рогатинської районної організації Спілки офіцерів України Іван Верешко.

На науково-практичну конференцію запрошені науковці, які досліджують історичну постать В.Івахіва з Києва, Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

Усі матеріали конференції (розрізнені статті, наукові матеріали) про видатного діяча визвольної війни за незалежність України, військового, політичного та громадського діяча 30-40 років ХХ ст. з нагоди 110-ої річниці від дня народження та 75-річчя від дня геройської загибелі, будуть зібрані в одному друкованому виданні. Книги (тираж 400-500 видань) розповсюдять у бібліотеках та навчальних закладах району, розмістять у мережі Інтернет для викладачів предмету «Захист Вітчизни», педагогічної громадськості, бібліотечних та музейних працівників, членів Спілки офіцерів України, Пласту-НСОУ, членів всеукраїнського братства ОУН-УПА та інших громадських організацій, які займаються військово-патріотичним вихованням.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?