Анонси подій

В Івано-Франківську буде облаштовано 4 відпочинкові зони біля Бистриць Надвірнянської та Солотвинської

2018-05-15 14:30:02 0

 

Місто готується до початку літнього купального сезону.

Сьогодні на оперативній нараді говорили про підготовку місць літнього відпочинку франківців, а також про проведення заходів щодо безпечного проходження літнього купального сезону на водних об'єктах міста, пише mrada.if.ua.

Так, буде облаштовано 4 відпочинкові зони біля Бистриць Надвірнянської та Солотвинської. Дві - в районі вул. Г.Хоткевича та ресторану «Легенда», та дві - в районі вул.Флотської та металобази. Для мешканців міста вже облаштували відпочинкову зона біля озера: лежаки, душ, сонцезахисні споруди.

Також, водолазами було обстежено дно річок і вилучено близько 65 кг небезпечних предметів. З дна міського озеро було витягнуто близько 140 кг небезпечних предметів: розбиті пляшки, арматура та, навіть, колеса.

Ігор Влізло, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів, підкреслив, що водойма міського озера є єдиним сертифікованим місцем для купання в місті. Тут працює пункт порятунку, також є 35 рятувальних жилетів та 40 кругів.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?