Анонси подій

В Україні планують відкрити школу інновацій та соціального підприємництва

2016-09-14 02:10:54 0

 

Українська соціальна академія Комісії УГКЦ «Справедливість і мир» спільно із БФ «Карітас України» у жовтні цього року відкриє школу інновацій та соціального підприємництва в містах Суми, Луцьк та Івано-Франківськ.

Це необхідно для того, аби допомогти вирішити соціальні проблеми міста і країни за рахунок соціальних інновацій та поширенню соціального підприємництва.

Школа полягає у тримісячному інтенсивному навчанні в кожному модулі в одному із трьох  міст України (Суми,  Луцьк, Івано-Франківськ)  (навчання відбувається два дні  на тиждень, у суботу та неділю з 09:30 по 18:00); спілкуванні з провідними експертами та фахівцями соціального підприємництва і міжнародних організацій; менторській підтримці проектів; презентації проектів експертам та подальшому їх оцінюванню професіоналами, співпраці з представниками соціального бізнесу, можливості обговорити з ними подальший план розвитку власних ідей; можливості отримати стажування за кордоном.

«Комісія за допомогою Соціальної академії вже майже три роки розбудовує систему соціальних інновацій за допомогою освітніх проектів та програм в Україні. Тепер ми готові поширювати це знання та кращі практики соціального підприємництва та соціальних інновацій через створення Школи. Не всі учасники стануть соціальними підприємцями, але якщо після Школи в Україні стане більше сталих проектів — ми вже досягнемо мети», — розповідає  о. д-р Михайло Мельник, голова Комісії УГКЦ «Справедливість і мир».

Основні модулі програми Школи стосуватимуться таких тем, як християнські цінності в публічній сфері, етичні цінності сучасного бізнес-лідера, стратегічне планування та комунікації, цінності, фандрайзинг, соціальна промоція, практичні аспекти підготовки та управління проектами, сталий розвиток місцевих громад в Україні.

 

Джерело: ugcc.if.ua  

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте Ви, що в Івано-Франківську слід заборонити забудову у центральній частині міста?