Анонси подій

Впроваджується всеукраїнський проект «Хелпер»

2018-06-09 17:50:24 0

 

Всеукраїнський благодійний фонд «Україна-ЮНЕСКО» спільно з Благодійним фондом «Клуб Дивосвіт», ВГО «Всеукраїнська Рада реанімації  та екстреної медичної допомоги» розпочинає впровадження всеукраїнського проекту «Хелпер».

Про це інформує  Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Проект передбачає навчання дітей та молоді по всій країні основним принципам надання домедичної допомоги при побутовому травматизмі, нещасних випадках та інших надзвичайних ситуаціях.

Першим етапом проекту є проведення навчання з надання першої допомоги для дітей та молоді в рамках курсу «Охорона та безпека життєдіяльності» та «Захист вітчизни».

В рамках реалізації проекту також планується:

- проведення ряду тренінгів з навчання, підтримка комунікації з тими, хто пройшов тренінги для подальшої взаємодії (приклад: залучення хелперів на заходи для дітей та молоді);

- залучення міжнародних партнерів для масштабування проекту та підтримки;

- проведення акцій із залучення тисяч людей для популяризації напрямку та його актуальності;

- проведення відеозйомки уроків з першої медичної допомоги, які будуть використовуватись у цілях підтримки знань;

- проведення навчання у літніх таборах для дітей та молоді.

Враховуючи значущість вищезазначеного проекту, головним завданням якого є сприяння обізнаності дітей та молоді у наданні домедичної допомоги при побутовому травматизмі, нещасних випадках та інших надзвичайних ситуаціях, Міністерство звертається з проханням розглянути можливість долучитись до реалізації вищезазначеного проекту і поінформувати молодь регіону про нього.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?