АТО

Авдіївка – частинка соборної незалежної України

2017-08-24 23:35:02 0

 

У прифронтовій Авдіївці святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України пройшли ще більш масово й видовищно, аніж вчорашні, присвячені Дню Державного Прапора України. Цього разу вони відбулися на подвір’ї однієї з міських шкіл, і їх учасниками стали декілька сотень містян і десятки захисників Авдіївки.

Про це повідомляють у Facebook на сторінці прес-центру штабу АТО.


Із 26-ю річницею державної незалежності присутніх привітали представники обласної та міської військово-цивільних адміністрацій, підприємств, однієї з бригад, що сьогодні боронить місто, та духовенства. Професійні митці та аматори Авдіївки подарували присутнім прекрасні концертні номери. Долучилися до концерту також юні мешканці міста та військовий оркестр 72-ї окремої механізованої бригади. Паралельно з урочистостями відбувався показ військової техніки, на якій сьогодні вояки захищають український Донбас. А аматори народної творчості запропонували гостям свята патріотичний бодіарт, виставку витворів народного мистецтва та конкурс дитячого малюнку. Наприкінці свята «чорні запорожці» почастували гостей свята смачною солдатською кашею та армійськими смаколиками.


Також у рамках святкування Дня Незалежності кращі військовослужбовці були відзначені міською нагородою – відзнакою «За оборону Авдіївки», а кращі співробітники Авдіївської ВЦС – грамотами.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?