АТО/ООС

Дякуємо за наш спокій! У Франківську прощаються з капеланом батальйону "Госпітальєри" Сергієм Морозом

2019-03-15 18:46:24 0

 

 

У народному домі "Просвіта" в Івано-Франківську розпочалось прощання з водієм-парамедиком батальйону "Госпітальєри", військовим капеланом Сергієм Морозом з позивним "Фрост". Чоловік помер від важкої недуги.

Прощання розпочалось із панахиди. Попрощатися з героєм зійшлися ветерани, приїхали побратими з батальйону "Госпітальєри", друзі і знайомі, сотні франківців, які вважають своїм обов'язком підтримати родину, пише КУРС.

"Для багатьох з нас це був приклад мужності, підтримки. Сама його присутність додавала впевненості, спокою. Сергій носив віру в серці. Його світло наклало відбиток на всіх, хто його знав", – розпочали прощання капелани.

Капелан сказав, що кожному з нас належить перейти межу, де ми переходимо в безсмерття. Своєю промовою він заперечує відчай і горе і дає надію. Тому церемонія дуже світла, спокійна і усвідомлена.

"Прийняв від Бога свою місію і ніс її до останнього подиху. Він був надією в тих місцях, де надії нема. Його війна була з хрестом у серці і руками, відкритими до допомоги. Він не боявся померти. А своїм життям сказав, залишив послання любові для всіх нас тут. Тому прошу зібратися, витерти сльози і подумати, що він промовляє до нас своїм життям. Ми ховаємо тіло, а його життя залишиться в наших серцях, Запам'ятайте, візьміть собі це його послання, бо наша війна продовжується всюди", – додав інший капелан.

Нагадаємо, у ніч на четвер, 14 березня, помер капелан батальйону "Госпітальєри" франківець Сергій Мороз "Фрост". Він був добровольцем на війні. 

Провести Героя в останній шлях можна в суботу о 10.30 з НД "Просвіта". Поховають його на міському кладовищі міста Івано-Франківська. 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань