АТО

Прикарпатські правоохоронці відбули на чергову ротацію в зону АТО

2017-11-30 15:40:35 0

 

Вчора, 29 листопада, зведений загін прикарпатської поліції чисельністю 35 чоловік, до якого входять бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» та роти поліції особливого призначення ГУНП в області, відбули у чергове відрядження в зону АТО, де замінять у Маріуполі своїх колег. Упродовж двох місяців вони виконуватимуть поставлені завдання з протидії злочинності на Донеччині.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на  сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Окрім того, для проходження стажування на відповідних посадах у ГУНП в Донецькій області відбули 18 поліцейських, котрі в цьому році були поновлені в лавах Національної поліції України.

1.jpg

2.jpg


Підтримати правоохоронців прийшли рідні, знайомі, колеги та друзі. Звертаючись до відряджених, т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів звернув увагу на беззаперечному дотриманні бійцями дисципліни і законності під час виконання бойових завдань і побажав, щоб вони повернулися додому живими і здоровими.

6.jpg

3.jpg


Деякі бійці поїхали в Маріуполь не вперше. Серед них є багато досвідчених воїнів, котрі вже по три-чотири рази служили в зоні АТО.

8.jpg

7.jpg

9.jpg

10.jpg

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?