АТО

Ще п’ять учасників АТО з Прикарпаття отримали нові квартири

2017-12-29 18:00:09 0

 

Сьогодні відбулося урочисте вручення відзнак обласної державної адміністрації та обласної ради «За бойову звитягу» учасникам антитерористичної операції.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Так, заступник голови ОДА Богдан Кобилянський вручив нагороди за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України 22 воїнам.

Проте, найбільшою несподіванкою цього дня, стало вручення квартир відповідно до проекту «Житло воїнам АТО» від міської Асоціації. П’ятьом учасникам антитерористичної операції вручили договори на продаж-купівлю квартир, які знаходяться як у стадії будівництва, так і здані в експлуатацію. Чотири з них однокімнатні та одна двокімнатна. За словами голови міської асоціації учасників АТО Василя Андріїва, квартири отримали ті, хто найбільше їх потребує.

Зазначимо, що впродовж року це вже третє нагородження бійців такими подарунками. Загалом, завдяки проекту «Житло воїнам АТО», бійцям надано 56 квартир. Проте, й надалі ведеться активна робота щодо залучення нових інвестицій у забудову житла для воїнів. 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?