АТО/ООС

Терористів у зоні АТО гине значно більше за українських військових

2017-11-04 21:55:41 0

 

На сході України терористів в зоні АТО гине майже втричі більше у порівнянні з відповідним показником з української сторони.

Таке співвідношення озвучив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Він також зазначив, що таке співвідношення існує завдяки адекватній відповіді українських військових на обстріли, передає "5 Канал".

"Орків гине в 2,8 разів більше, ніж сьогодні гине наших воїнів", – сказав він.

"По "двохсотих", оскільки не всіх загиблих відправляють на російську землю, ми нічого не відслідкуємо, а от те, що різними засобами і методиками з декількох джерел надходить інформація, то загиблих на тій стороні набагато більше. Через це наші хлопці реально адекватну відповідь дають", – зауважив голова Донецької ВЦА.

До слова, Павло Жебрівський повідомив місця дислокування підрозділів регулярних військ РФ на окупованому Донбасі. За його словами, на сьогодні по всій лінії розмежування і у військових частинах зосереджені або прямі росіяни, або "радники", як колись було у В'єтнамі чи Афганістані.

 

Джерело: 24 Канал

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?