АТО/ООС

В останню путь загиблого від кулі снайпера військовослужбовця провели сотні франківців (фото)

2018-05-21 17:06:43 0

 

Сьогодні, 21 травня, сотні містян провели в останню путь загиблого в АТО франківського військовослужбовця Сергія Гундера.

Сергій Гундер із позивним “Татарин” служив у 93-й окремій механізованій бригаді. Трагічна звістка про його загибель з’явилася в мережі 16 травня. Загинув боєць від прямого попадання кулі в серце. Ймовірно, спрацював снайпер. 93-тя бригада мобілізувалася у Волновасі.

Як розповів МІСТУ голова ГО “Об’єднання воїнів та волонтерів “Галицькі леви” Роман Дорожівський загиблий Сергій Гундер народився на Харківщині, але останні 10 років жив в обласному центрі Прикарпаття. Сергій, будучи інвалідом ІІ групи, підписав контракт і пішов служити.

На похороні героя згадками про нього поділилися друзі та знайомі.

Кум Сергія Гундера розповів, що по життю він був дуже чуйною людиною та постійно турбувався про рідних та друзів. Розповідає, що додому він планував повернутися живим, адже до того пережив два поранення і армію не полишив.

"Сьогодні він планував повернутися додому, на перше причастя своєї дитини. Слова дотримав, приїхав, але не так, якби того хотілося", – зі смутком згадує товариш Сергія.

Товариш по службі загиблого героя Роман із позивним “Зен” був свідком загибелі Сергія Гундера. Розповідає: чоловіка смертельно поранили під час виконання бойового завдання. Тоді він перебував на оборонній позиції. Характеризує загиблого як хорошого воїна, який гідно виконував поставлені завдання.

У Харкові у нього залишилась мати. У Драгомирчанах – дружина та донька-другокласниця. Від першого шлюбу також  є двоє дітей, які проживають у Надвірній з мамою.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів