АТО/ООС

Ветерану АТО з Калуша змінять суглоб в Чикаго

2019-11-17 17:23:45 0

 

Добрі новини надійшли з американського Чикаго, куди за допомогою волонтерів виїхав ветеран АТО з Калуша Олег Івахнюк.

Після двох десятків хірургічних втручань на калуського воїна-добровольця чекає ще одна операція — із заміни розтрощеного кулею суглобу — та реабілітація, інформують "Вікна".

Радісну новину повідомила в соцмережі президентка фонду Revived Soldiers Ukraine Ірина Ващук Дісіпіо. За ветерана батальйону "Донбас" береться хірург Ярослав Дзвіник: 

"Вчора ми завітали до Лікаря Ярослава Дзвіника в Swedish Covenant Hospital в Чікаго з Олегом Івахнюком. Цей лікар береться вже за третого пораненого військового України. Таке добре і приємне обличчя людини, яка береться рятувати здоров’я «Дніпра» з батальйону Донбас".

За її словами, суглоб стегна поміняють, а кістку 8 см в стегні закриють пластиною.

Президентка фонду Revived Soldiers Ukraine висловила подяку отцю Миколі Буряднику та його парафії в Чикаго — Українській Католицькій Церкві Святого Йосифа Обручника, які знову разом із благодійним фондом беруться рятувати здоров’я наших воїнів. Отець Микола надав житло Олегу і його мамі Любі безкоштовно на час перебування в США при своїй парафії.

Раніше півтора року отець Микола зі своєю парафією і лікарем Ярославом Дзвіником рятували від ампутації ноги від стегна і виводили з наркотичних знеболюючих Леоніда Хмелькова. Лікування Леоніда коштувало 2,5 мільйона доларів. Ірина Ващук Дісіпіо зазначає:

"Здоров’я нашому захиснику з 95-ї бригади відновили, Леонід цього літа хотів їхати на велосипеді з Києва до Парижу і дзвонив мені питався за футболку нашого фонду вдягти на цей заїзд. Леонід бере участь в змаганнях зі штовхання ядра і надіємося побачити його на Invictus Games".

Також волонтери сподіваються побачити на ногах і калушанина Олега Івахнюка:

"Нагадаю, Олег реабілітувався в Next Step Ukraine 3,5 місяці і ми по максимуму відновили йому чутливість кінцівок ніг, яку він втратив під час неправильного вводу епідюрала на операції. Зараз справа за лікарями в Чікаго і потім назад до нас в Next Step Ukraine на реабілітацію і остаточне відновлення ходи".

Президентка фонду Revived Soldiers Ukraine шкодує, що волонтери найшли Олега так пізно, адже впродовж п'яти років хлопець мучиться після отриманої в липні 2014 року травми під Попасною. У стегно захисника тоді влетіли три кулі.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?