АТО

За кошти, зібрані жителями Галицького району, волонтери придбали тепловізор

2018-01-22 17:03:32 0

 

Ще у грудні галицькі волонтери, учасники ГО «Галич «Майдан» звернулися до жителів нашого району, чиї рідні та близькі воюють на сході України, з проханням допомогти коштами для придбання тепловізора для бійців 8-го батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Про це повідомляє Галицька РДА.

Саме у цьому військовому підрозділі служив наш захисник - уродженець с.Тустань 20-річний Андрій Добровольський, який загинув, відстоюючи незалежність України. Тут несуть службу близько 30 наших земляків-галичан. Цей прилад врятує не одне життя, і наші сини, батьки, брати, чоловіки зможуть повернутися до рідного дому живими.

До збору коштів активно долучилися громади багатьох населених пунктів Галицького району, в тому числі йодносельчани Андрія Добровольського, а також небайдужі галичани. За короткий термін була зібрана необхідна сума - 50 тисяч гривень, за які придбано прилад нічного бачення - тепловізор.

За словами голови ГО «Галич «Майдан» Михайла Вітовського, найближчим часом прилад будо доставлено в зону АТО за призначенням. Від імені галицьких волонтерів Михайло Іванович висловив подяку всім, хто долучився до доброї справи та підтримав наших воїнів.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів