Хроніки подій

Акція «Зупинимо будівництво ГЕС на Дністрі» об’єднала дві області в селі Нижнів

2018-03-16 10:27:06 2


Днями біля моста через Дністер у с. Нижнів Тлумацького району Івано-Франківської області відбулася акція «Зупинимо будівництво ГЕС на Дністрі», присвячена Міжнародному Дню боротьби проти гребель. До заходу долучилися громадські активісти, екологи, туризмознавці, місцеві жителі та небайдужі громадяни.

В міжнародний день захисту річок разом з представниками місцевих громад, активістами провели акцію в с.Нижневі "Врятуй Дністер від ГЕС". Наша позиція одностайна - повна зупинка цього згубного проекту! Volodymyr Gergeliuk

Метою акції було привернути увагу громадськості до проблем негативного впливу ГЕС на екосистему р. Дністер, змусити Кабінет Міністрів України скасувати пункти програми розвитку Гідроенергетики України до 2026 р. щодо будівництва ГЕС на Дністрі.


Учасники заходу розповсюджували інформаційні матеріали щодо згубного впливу ГЕС на екосистему Дністровського каньйону. Місцеві жителі Придністровських сіл Тернопільщини та Івано-Франківщини спільно виступили проти згубного будівництва. Люди пам’ятають повені минулих років та з обуренням висловлюються до планів Кабміну щодо ГЕСів на Дністрі, які можуть призвести до підтоплення земель та масового відселення місцевих жителів. Позиція є одностайною – «Ні» будівництву ГЕСів на Дністрі!

Користувачі Facebook також висловлюють свою підтримку у коментарях та запропонували варіанти протестів:

Ira Vanat Монастирищина проти побудови ГЕС.,і будь ласка це врахуйте..!!!

Орест Мурава Якщо Барни разом з укргідроенерго зроблять перші рухи по знищенню Дністра то потрібно заблокувати мости в Хотині, Заліщиках міст на Коломию та міст на Івано Франківськ і це реально зробити.

Борис Гора Для чого, там прості люди їздять.

Орест Мурава Борис прості люди зрозуміють та підтримають а от барижна влада почухається і ззаду і зпереду.

Борис Гора Зараз треба виявляти проектантів-геодезистів і блокувати. Барни і Богомол попередженні - з'явиться техніка, буде горіти. Потім їхня батьківська хата в Нагірянці, ну і в Білобожниці.

Організатори протесту вдячні всім, хто долучився до акції "Врятуй Дністер від ГЕС".

Теги
Коментар

Гість2018-03-16 11:39:29

Юрій то живи за радянщини. А будувати ГЕС можеш собі на городі.

Юрій2018-03-16 10:56:18

За радянщини будували ті ГЕС де і скільки хотіли, і ніхто не пікав. Тепер, щоб знизити залежність від імпортних енергоносіїв, починають щось будувати в напрямку відновлюваної енергетики. І ось прокидається в когось почуття суспільного обов'язку, і починають гальмувати розвиток

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів