Хроніки подій

Діти-сироти з Городенківщини відпочивали в Одесі

2018-07-09 15:12:10 0

 

З метою забезпечення права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення, службою у справах дітей разом із меценатом Людмилою Доліновською налагоджену співпрацю з Одеським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою щодо оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  

Поїздка відбулась завдяки підтримці та сприянню настоятелів та парафіян церков, а саме отців: Ігоря Левицького, Богдана Мороза, Василя Гавриша, Ігоря Ковбасюка, Юрія Гречина, Миколи Вонсуля, Василя Скрипки, Юрія Обуха, Володимира Дідича, повідомляє Служба у справах дітей Городенківської РДА. 

1-7 липня 2018 року група дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із 25 осіб під керівництвом багаторічного мецената Людмили Доліновської, за підтримки служби у справах дітей Городенківської райдержадміністрації  була направлена на оздоровлення та відпочинок в м. Одеса. Передували поїздці підготовчі заходи та збори, а  харчування Л. Доліновська супроводжували дітей, відповідали за їхню безпеку та та працівники служби у справах дітей. Комфортне перевезення дітей забезпечив ПП Богдан Максим’юк.

Під час перебування в м. Одеса діти мали змогу здійснити морську прогулянку на катері, відвідати музей воскових фігур, музей шоколаду, дельфінарій «Немо», лунапарк «Одеса», аквапарк, зоопарк, тераріум. Ну і звичайно так як і всі гості міста діти із задоволення прогулялись по легендарній вулиці Деребасівській, насолодилися колоритом Одеси-мами та грою вуличних музикантів. Також діти досхочу накупались, розважились та оздоровились на березі Чорного моря.

Служба у справах дітей Городенківської РДА висловлює щиру вдячність всім меценатам, благодійникам, організаціям, які постійно співпрацюють із службою у справах дітей в питанні гармонійного, всебічного розвитку та відпочинку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів