Хроніки подій

Для працівників органів досудового розслідування територіальних органів НПУ ГУНП в Івано-Франківській області проведено навчання

2017-09-13 20:43:15 0

 

13.09.2017 для інспекторів слідства, тобто службових осіб відповідальних за перебування затриманих осіб, відповідно до статті 212 КПК України проведено заняття з приводу документування(фіксації) всіх дій, що проводяться із затриманими особами. 

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Представниками УЗПЛ НПУ розроблено Книгу обліку всіх дій, що проводяться із затриманими особами.


Для проведення вказаного заходу представник УЗПЛ НПУ в Івано-Франківській області Овсепян К.А. запросила представника УЗПЛ НПУ в Закарпатької області Трильо Т.В. Остання розповіла про інститут службових осіб,відповідальних за перебування затриманих, який уже функціонує в Закарпатті. Крім того, Тетяна розповіла, які недоліки, чи порушення допускають службові особи відповідальні за перебування затриманих осіб, та як їх уникнути. 


На завершення заходу, для закріплення нових знань та розпізнання випадків порушень прав затриманих осіб, для учасників навчання було розроблено ситуаційні завдання, випадки із практики діяльності представників УЗПЛ під час моніторингових візитів у відділах поліції.


Слід відзначити, що інспектори слідства з поставленим завданням справились. На завершення додамо, маємо надію на подальшу співпрацю і рух вперед у вказаному напрямку. Адже спільна праця у вказаному напрямку запобігне можливим випадкам порушень прав людини.

 

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Світлина від Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань