Хроніки подій

Городенківські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

2017-09-12 15:22:41 0

 

11 вересня городенківські рятувальники провели заходи у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» у Тишківській загальноосвітній школі I-III ступенів.

Про це повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.


Рятувальники розповіли дітям про найбільш резонансні пожежі, котрі траплялися на території Городенківщини та Івано-Франківської області загалом, роботу фахівців аварійно-рятувальних підрозділів при ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, надзвичайних ситуацій різного характеру. Діти ознайомилися з будовою і технічними можливостями пожежного автомобіля, побачили спеціальний одяг та спорядження, котре застосовують у своїй діяльності працівники «Народної служби порятунку – 101».

Дітвора також мала чудову нагоду спостерігати та навіть узяти безпосередню участь у гасінні умовного загорання. Найбільш активні учасники заходу отримали від рятувальників сувеніри із символікою Державної служби з надзвичайних ситуацій.


У ході проведення громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти» школярям нагадали, як правильно поводити себе з вогнем у побуті, у лісі і в горах, куди звертатися за допомогою, як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Крім того, усім учасникам заходу вручили застережливі тематичні листівки.


Директор школи впевнена, що зустрічі із рятувальниками у школі є дуже корисними для підростаючого покоління. Після спілкування з працівниками Служби порятугку, діти у повсякденні та під час відпочинку поводять себе набагато обачніше і обережніше.


Дані заходи у рамках громадської акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти.» проходять щомісячно згідно графіка на території Городенківського району. Вони сприятимуть тому, що школярі поповнять свій багаж знань правил безпеки життєдіяльності. Це допоможе дітям уникнути небезпечних ситуацій, зрозуміти справжню цінність людського життя та здоров’я.

 

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Світлина від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібно покращити якість муралів у Івано-Франківську?